Specjalizacje

Rekrutacja

naszym zdaniem

każdy jest w czymś dobry

wierzymy, że każdy jest w czymś dobry, dlatego nasze działania dzielimy na wiele specjalizacji. Zaś dzięki naszym najlepszym specjalistom wiemy, co aktualnie jest atrakcyjne na rynku pracy. Znajdź swoją dziedzinę, a my pomożemy Ci przejść przez pełen proces poszukiwań i wyboru oferty pracy.

praca fizyczna

 

najbardziej ze wszystkich umiejętności doceniamy czysty ludzki wysiłek. Uświadamia nam on, ile tak naprawdę siły ma w sobie człowiek.

gears
dots

logistyka

 

jeśli wiesz, co, gdzie, dokąd, czym i za ile, to my wiemy, kto ma dla Ciebie stanowisko. Z logistyką łączą nas efektywne rozwiązania, dzięki którym ludzki potencjał nie jest marnowany.

gripper

inżynieria i produkcja

 

coraz szybsze zmiany w dziedzinach inżynierii i produkcji śledzimy na bieżąco, dlatego wiemy, co cenią sobie pracodawcy i w jakim kierunku możesz się rozwijać. I to niezależnie od poziomu Twojego doświadczenia.

finanse i księgowość

 

jeśli poruszałeś się lub chcesz się poruszać w świecie finansów, podpowiemy Ci, co może być aktualnie atrakcyjne w oczach pracodawcy i wyróżni Cię z tłumu. Zobacz, kogo teraz poszukują nasi klienci.

calc